О нас

Вітаємо Вас, дорогий відвідувач!

Небагато про нас.

Інтернет-магазин «Посуд Хіт»  - один з мережі наших інтернетів-магазинів посуду, він був створений у 2012 році.

 

На ринку посуду наша компанія працює з 2005 року, тоді ми відкрили свій офлайн магазин, що знаходиться на ринку ТЦ "Барабашово". Ви можете відвідати нас, поглянути на товари, ознайомитися з ними максимально близько, поставити всі питання, що цікавлять, консультантам! Приходьте, ми будемо Вам дуже раді! Детальну адресу та маршрут до магазину посуду можна подивитися тут.

 

Пропоновані нами товари – це відомі європейські бренди самого висчого класу, такі як Zwilling  Kuchenprofi, Emile Henry, Woll, Staub, Vinzer, Berghoff ін.

 

Так, наприклад, посуд Staub – улюблена марка великих шефа-кухарів світу : Поля Бокюза (Франція), Хироюки Хираматсу (Японія), Міхаеля Кефера (Німеччина) і Шьефана Штіллера (Шанхай).


Ми є офіційними представниками багатьох брендів на території Харківської області, а якість нашої продукції підтверджується відповідними сертифікатами.

Сертификат Vinzer     Сертификат соответствия Vinzer     Сертификат продукции Vinzer

На сторінках нашого каталогу Ви знайдете товар на будь-який смак і гаманець, наші кваліфіковані продавці неодмінно допоможуть Вам радою, а наше прагнення зробити процес покупки для Вас максимально приємним забезпечить швидку доставку і зручну оплату. Ми упевнені, Ви залишитеся задоволені нашим сервісом і нашим посудом. Дякуємо Вам за довіру!

З повагою,

Адміністрація інтернет-магазина посуду «Посуд Хіт».