Нержавіюча сталь

Нержавіюча сталь

Посуд для чаювання.

Чайники з нержавіючої сталі.

Ніщо так не розслаблює і не втамовує спрагу, як чашка гарячого чаю. У холодну погоду чай зігріває. При сильному збудженні стаканчик солодкого чаю заспокоює.

Українська культура чаювання відрізняється від східної, привносить в чайну церемонію свій національний колорит. Стіл, заставлений ватрушками зі сметаною, бубликами, листковим солодкими пирогами, олійними млинцями, прісними пиріжками з яйцем в схиляє до приємного спілкування. Численні вазочки з домашніми варенням та узваром наповнюють кімнату ароматами літа. Блискучий чайник з нержавіючої сталі з окропом сприяє тривалій розмові.

Справжні українці люблять порадувати себе чайком. Закип'ятити чай в обідню перерву під час роботи на полі або ввечері біля багаття допоможуть чайники з нержавіючої сталі. Вони добре чистяться, завжди мають доглянутий зовнішній вигляд. Ненагреваючі бакелітові ручки витримують будь-жар. Насадка-свисток повідомляє, що вода закипіла. Спеціальний пристрій для закривання і відкривання носика оберігає від попадання непотрібних частинок в воду.

Чайник з нержавіючої сталі в вашому домі вказує на практичність, ґрунтовність і хороший смак господарів. Правильно підібраний дизайн чайника не зіпсує сервіровку будь-якого столу. Вода в ньому залишається гарячою тривалий час. Це дозволяє господині не відволікатися від цікавої бесіди під час дружніх посиденьок або сімейної вечері.

Довговічним робить чайник нержавіюча сталь високої якості.

На жаль, велика кількість електроприладів витісняє з ринку настільки хороші і необхідні речі. Можна купити нержавіючий чайник в Харкові, в спеціалізованому магазині посуду. Якщо ви живете далеко від міста, то спеціально їхати за покупкою не потрібно. У магазині передбачена доставка товарів по всіх регіонах України. Чекаємо Вас в магазині «ПосудаХіт».Ваша скидка: -44%
REIN Чайник 2601002 Iris 2,5л
REIN Чайник 2601002 Iris 2,5л

1350.08 грн. 750.08 грн.

Показано з 1 по 15 із 16 (2 сторінок)