Керамічні каструлі

 Керамічні каструлі

Особливості керамічного посуду.

Каструля з кераміки.
 

Посуд, виготовлений з глини, використовувався людьми багато століть і завжди залишався безсумнівним лідером на торгових поличках. Сьогодні виробники керамічного посуду адаптували свої вироби під сучасні запити споживачів, використовуючи для виготовлення унікальні технології, які покращують міцність, зовнішній вигляд, довговічність, зручність користування. Різноманіття форм, відтінків, напрямків використання завжди залишають посуд з кераміки в моді.

Каструлі з кераміки залишаються одними з улюблених для домогосподарок і професійних кухарів. Адже страви, приготовані в такому посуді, насичені чудовим ароматом і відмінним смаком, при цьому ще й в продуктах залишається велика частина корисних мікроелементів і речовин, що сприятливо впливає на здоров'я людини.

Приготування їжі в керамічних каструлях істотно відрізняється від приготування в інших видах каструль завдяки такій властивості маиеріала як довге нагрівання, а потім довге охолодження. Тому варто враховувати, що навіть після зняття з вогню їжа в такому посуді буде продовжувати готуватися.

Дуже привабливі своїм зовнішнім виглядом і яскравістю відтінків керамічні каструлі, наприклад, французького виробника Emile Henry, які можна використовувати не тільки на всіх видах варильних поверхонь, але і користуватися при приготуванні страв в духовках. До того ж глянсова емаль цих каструль довгий час зберігає свій вигляд незмінним, що не може не радувати домогосподарок.

У нашому інтернет-магазині можна придбати не тільки керамічні каструлі, а також й інший посуд з кераміки, ознайомившись у відповідних категоріях.Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)