Млин для солі та перцю

Млин для солі та перцю

Незамінна помічниця госпдині.

Млин для солі та перцю.

Давнім нашим предкам для того, щоб додати пахощів блюдам, які котуються, доводилося дуже довго товкти перець, та інші приправи в ступці товкачем для того, щоб отримати тонкий ароматний пилок. Сучасним хазяйкам цього робити не доводиться, адже під рукою є млин для солі та перцю. Сучасні млини найрізноманітніших форм дозволяють отримати ароматний пилок під час приготування блюд.

До речі, мелений чорний перець свої ароматичні властивості втрачає впродовж півроку, причому навіть в закритій ємкості. Вже не таким насиченим стає аромат, випаровуються ефірні масла, що піднімають імунітет. А ось цілісний чорний перець завдяки щільної зовнішньої оболонки, свої властивості зберігає впродовж декількох років. Тому, щоб зберегти та укріпити власне здоров'я, використовувати прянощі потрібно ті, які подрібнені були перед приготуванням їжі. Ось тут-то на допомогу і приходить млин для перцю та солі.

Сьогодні в магазинах пропонується величезний вибір всіляких моделей млинів для спецій. Але як вибрати саме те, що вам потрібне, необхідно визначитися, що вам необхідно в першу чергу.

Якщо зі всіх прянощів найчастіше використовуєте при приготуванні їжі перець, то необхідний млин для перцю, який призначений виключно для даної спеції. Але існують і комбіновані варіанти, коли розкришити можна ще і сіль. На відміну від млинів, призначених виключно для перцю, такі млини оснащені потужнішими зубцями.

Величезний вибір універсальних млинів представлений в інтернеті-магазині ПосудаХит. Тут Ви знайдете моделі млинів, що мають найрізноманітніший дизайн. Так, в каталозі представлені моделі, виконані з неіржавіючої сталі та харчового акрилу. Ця продукція відомих в світі виробників Vinzer, Zwilling та Kuchenprofi. Міра помелу регулюється спеціальним регулювальником. Завдяки своїй ергономічній формі, використовувати їх надзвичайно легко і зручно. Інноваційне жорно не схильне до корозії. Окрім цього, в інтернеті-магазині представлені млини для солі та перцю, що мають різну висоту, завдяки чому ви можете підібрати собі модель, яка зручна буде для вашої руки.

Гідність ручного млина в тому, що ви самі контролюєте кількість прянощів, яка необхідна вам. Слід зазначити, що електричні млини хоч і дешевше в ціні, але якість їх помелу значно нижча.

Завдяки різному дизайну, млин для перцю та солі можна підібрати, виходячи із стилістичного рішення і колірного виконання всієї кухні.

Таким чином, якщо у вас на кухні немає ще такого потрібно приладу, то неодмінно його придбайте. Продається млин для солі та перцю в Харкові в магазині посуд хіт. Сам магазин розташований в Харкові, але доставка здійснюється по всій Україні.

Дзвоніть нам або залиште свою заявку в нашому інтернеті-магазині.Ваша скидка: -7%
KUCHENPROFI Млин 30 4300 28 00 London
KUCHENPROFI Млин 30 4300 28 00 London

810.24 грн. 750.08 грн.

Ваша скидка: -24%
ZWILLING Набір млинів 39500-025-0 Spices 2пр
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)