Тертки та преси

Тертки та преси

Вибір зручної кухонної терки.

Терка з неіржавіючої сталі.

У сучасне століття новітніх технологій зміни торкнулися не лише персональних комп'ютерів і смартфонів. Виробники кухонного начиння щороку видозмінюють і додають нові функції, модифікують свою продукцію. Метою всієї роботи стає досягнення максимальної зручності і комфорту використання їх товарів. Звичайна кухонна терка в руках цих винахідників стає усе більш універсальною і технологічно здійсненою. Нові терки сьогодні здатні різати в будь-якому напрямі і будь-якими фігурами: шматочками, смужками, хвилеподібно і кружечками. Останні зміни зробили цей предмет кухонного начиння абсолютно безпечним для рук господинь, а дизайн здатний задовольнити навіть самого упередженого покупця.

Професіонали поварського мистецтва стверджують, що найбільш якісні терки кухонні випускають в Швеції, Німеччині, Японії, Іспанії. Для їх виробництва використовується високоякісна сталь і пластик, що збільшує їх довговічність і міцність, а так само захист від іржі. Всі сучасні вироби з легкістю переносять миття в посудомийній машині.

За свою компактність і простоту очищення, а головне сповна прийнятну цінову категорію домогосподарки цінують класичну терку конічної форми з чотирма гранями, її легко використовувати на різних поверхнях, у тому числі і на обробній дошці. Деякі моделі оснащені спеціальним контейнером і пластиковою ергономічною ручкою для зручності користування. Так само на ринку сьогодні можна зустріти різні терки-преси, що дозволяє в лічені секунди дрібно нарізувати, наприклад, лук без зайвих зусиль і сліз. Цю модель не рідко називають "алігатором", а також вона має спеціальну сіточку для очищення терки.

Останніми роками украй популярні сталі варіації багатофункціональних терок, такі оснащені змінними лезами, які дозволяють нарізувати тверді і м'які овочі брусками, соломкою, стружкою, міняючи леза в лічені секунди. Існують моделі з регулюванням розмірів і товщини нарізки. Подібні терки мають зазвичай тримач для овочів, що виключає можливі травми у використанні.

Наш магазин пропонує різні модифікації, купити кухонні терки в Харкові швидко і просто, а також замовити товари з доставкою по всій Україні.Ваша скидка: -6%
Cilio Соковижималка / прес для граната 203295 Livorno
Ваша скидка: -6%
Cilio Соковижималка / прес для граната 203349 Livorno
Ваша скидка: -9%
KUCHENPROFI Подрібнювач для овочів/фруктів 09 6600 28 20
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)