Ножі

Ножі

Набори ножів, спеціальні ножі.

Набор ножів в підставці.

Сьогодні величезний вибір кухонних ножів можна придбати як в наборі, так і окремо залежно від призначення того або іншого ножа.

У набори ножів частенько входять самі використовувані в кухонній роботі ножі. Самим часто використовуваним є поварський ніж або так званий ніж шеф-кухаря. Саме таким ножем і виконується велика частина всіляких процесів нарізки. Так само зверніть свою увагу на такі незвичайні ножі, як Сантоку. Може, саме ним Вам зручно буде користуватися, роблячи щоденне приготування їжі. Ножі Сантоку відрізняються укороченим широким лезом. Вони дуже зручні для шинкування. Ніж з невеликим лезом, всього біля 7-10 сантиметрів, спеціалізований для чищення фруктів та овочів. Їм не дуже зручно виконувати інші роботи по нарізці. Ніж для хліба теж дуже специфічний, оскільки його зручно використовувати лише для нарізки хлібобулочних виробів. Саме їм добре нарізувати свіжий хліб випечений з хрусткою скориночкою і м'якенькою серединкою. Це далеко не весь перелік ножів, практично для нарізки будь-якого продукту існує свій спеціальний ніж.

Так само в набір можуть входити і багатофункціональні кухонні ножиці, і мусати, які допоможуть тримати леза Ваших ножів у повному порядку. Набори ножів, в які входить багато предметів, мають в комплекті підставки. Підставки можуть бути як дерев'яні, так і металеві, або комбіновані з декількох матеріалів.

У нашому магазині представлені високоякісні ножі відомих на сучасному світі виробників таких як: Zwilling, Vinzer, Rondell і інших не меньш знайомих в середовищі професійних кухарів і любителів домашнього приготування їжі.

Ви можете купити у нас ножі високої якості. Оціните рівень нашого сервісу. Наші менеджери завжди допоможуть з вибором. У нашому магазині посуду доступна доставка по всій Україні.Новинка
VINZER Гострило 89319 для ножів 4 в 1
Показано з 1 по 15 із 40 (3 сторінок)