Чавун

Чавун

Кухонний посуд на всі часи.

Чавунні сковорідки.

Нова ера в виготовленні посуду почалася з винаходу антипригарного покриття. Цей вид посуду займає все більше місця в арсеналі домогосподарки для приготування їжі. Здавалося, з початком виготовлення нових видів кухонного посуду, чавунна сковорода поступиться своє домінуюче місце на кухонній полиці. Але як показав час, цього не сталося. Сьогодні сковорода чавунна користується таким же підвищеним попитом, як і кілька десятиліть тому. Перевага посуду з тефлоновим покриттям - можливість швидкого приготування без використання масла. Але з часом покриття починає втрачати свої основні властивості, і посуд стає непридатним для якісного приготування їжі. Цього не можна сказати про сковорідку, для виготовлення якої використовували чавун. При належному догляді, на ній будуть готувати їжу ще не одне майбутнє покоління роду. Щоб це сталося, головне правильно купити чавунну сковорідку, знаючи кілька основних правил її вибору.

В першу чергу варто звернути увагу на її розмір. Як правило, господині купують чавунні сковорідки середньої величини, з похилими краями і глибиною від 6 до 8 сантиметрів. Крім цього варто звернути увагу на довжину ручки. Вона повинна бути такою, щоб була відсутня навіть випадкова можливість обпалити руку при готуванні. Найкраще сковорідки чавунні купити зі знімною ручкою, що дасть можливість приготування їжі в духовці.

Слід врахувати, що розмір сковороди не повинен сильно перевищувати джерело її нагрівання. В іншому випадку це може привести до того, що по краях їжа ще буде не готова, в той час як в центрі вона вже почне пригорати. При цьому дно пательні не повинно бути менше діаметра конфорки.

Варто звернути увагу на її вагу. Хороша якісна пательня повинна мати важку вагу. Саме за рахунок великої ваги забезпечується рівномірне нагрівання і стійкість на плиті. Варто врахувати, що важкий посуд коштує набагато дорожче. Пов'язано це з тим, що чавун, питома вага якого досить висока, може змінюватися під впливом високих температур. Чим більше йде матеріалу на виготовлення сковороди, тим більше її вага, кращі технічні характеристики і відповідно - вартість. Якщо вам для приготування якісної їжі потрібно пательня чавунна, купити її в наш час не складає великих труднощів, так як вона в великому асортименті є в великих супермаркетах, спеціалізованих салонах кухонного посуду, на безкрайніх просторах інтернету в одному з віртуальних магазинів.

В окремому ряду стоїть сковорода чавунна з покриттям. Смак підсмаженого м'яса або млинців, приготовлених в такий кухонному посуді, непорівнянний ні з чим. Вона проста в обслуговуванні, легко миється і володіє всіма якостями, які притаманні виробам з чавуну - невибагливість і довговічність.

Купити чавунні сковорідки в Харкові високої якості можна в інтернет магазині Посуд Хіт. У цьому випадку, у вас є гарантія, що ви купуєте дійсно якісний товар, а не підробку, яка стане не придатна для приготування їжі вже через місяць після початку її експлуатації. Крім цього, у вас з'явиться прекрасна можливість придбати крім сковорідок самого різного розміру, інший посуд з чавуну в великому асортименті, серед якої можна виділити сотейники, каструлі, жаровні, сковороди - гриль і багато іншого. Оформити замовлення в нашому магазині можна будь-яким зручним способом: в режимі онлайн або зателефонувавши по телефону. Всі товари, замовлені у нас, будуть доставлені за вказаною вами адресою.Ваша скидка: -10%
KUCHENPROFI Пательня 04 0300 14 24 Provence
KUCHENPROFI Пательня 04 0300 14 24 Provence

2450.24 грн. 2200.00 грн.

Ваша скидка: -48%
LAVA Блюдо для гарячого LVECOHP1219T13 12,5х19см
Ваша скидка: -50%
LAVA Форма для запікання LVECOST3015 30х15см
Ваша скидка: -4%
STAUB Пательня Вок 1312906 d 30см
STAUB Пательня Вок 1312906 d 30см

6800.00 грн. 6500.16 грн.

Ваша скидка: -22%
STAUB Пательня гриль 12012823 28х28 см
Показано з 1 по 15 із 19 (2 сторінок)