Антипригарне покриття

Антипригарне покриття

Переваги антипригарного покриття.

Пательні з антипригарним покриттям.

Антипригарне покриття має в своїй основі тефлон. Цей матеріал екологічно нешкідливий, не вступає в реакцію з іншими продовольчими продуктами, термостійкий, не схильний до дії кислот і лугів. До того ж пательні з антипригарним покриттям дуже зручні в побуті: на них не пригорає їжа, можна її смажити без масла і миються пательні дуже легко. А можна взагалі не мити, а лише протирати м'якою серветкою.

Антипригарне покриття наносять на алюмінієві, сталеві і чавунні пательні. Найчастіше виробляють алюмінієві, адже цей метал набагато швидше проводить тепло, на відміну від чавуну та сталі.

Алюмінієві пательні бувають штамповані, термін їх служби залежить від товщини дна і стінок. І литі - важкі, з потовщеним дном і стінками, більш довговічні.

Антипригарні пательні виготовляються двома методами нанесення тефлону. Перший метод - за допомогою розпилення, другий - методом роликового накату. Обидва ці способу добре себе зарекомендували. Дуже часто виробники для додання міцності і довговічності тефлону додають в нього частки мінералів і твердих металів.

Однак, особливою міцністю, відрізняються антипригарне титаново-керамічне покриття. На сковорідках вироблених цим методом в назві є слово Титан.

Слід звернути увагу на вагу пательні, якщо вона важка, тим краще її якість. Легкі пательні, як правило, виготовляються з тонкого алюмінію покритого тонким шаром тефлону. Вони не відрізняються довговічністю і часто деформуються в процесі використання. Щоб цього не відбувалося, виробники посилюють тяжкість дна за допомогою гуртка сталі на зовнішній стороні пательні.

Деформація сталі може статися через різкий перепад температур, тому пательні з антипригарним покриттям не слід нагрівати вище 200 градусів. Саме для цього виробляються пательні з термочутливим індикатором. Це червоний гурток на внутрішній частині. При нагріванні до 180 градусів, гурток змінює колір, що означає: пора завантажувати продукти.

Пательні з антипригарним покриттям в Харкові можна вибрати в нашому магазині. В асортименті більше 80 позицій посуду з антипригарним покриттям. Для приготування м'яса, запікання, фритюру; пательні для млинців; з кришкою; зі знімною ручкою; дрібний і глибокий посуд. Пательні різного діаметру від 16 до 36 сантиметрів. До речі, доставка обраного товару здійснюється по всій Україні.Показано з 1 по 15 із 45 (3 сторінок)