Термоси

Термоси

Як вибрати термос.

Термос з колбою з нержавіючої сталі.

Коханий багатьма людьми, що ведуть активний спосіб життя і захопленими активним відпочинком або польовими роботами, предмет, що дає можливість зупинитися, щоб розміркувати і зігрітися, який називається "термос" – був винайдений в 1892 році. Винайшов його англієць Джеймс Дьюар – звідки і пішла назва "ПосудинаДьюара". На початку мета винаходу була зовсім інша. Розроблена була посудина для зберігання розріджених газів. І винахідник не збирався використати його з якию небудь іншою метою, але через 12 років його учень Рейнольд Бургер придумав новий спосіб застосування, і створена ним фірма, вмить здобула світову популярність і величезні об'єми продажів.
Принцип облаштування сучасного термоса абсолютно такий же, як і тоді, більш ніж 100 років тому - це усе та ж посудина  Дьюара  зі скла або металу, закріплена в корпусі. Існує багато різних думок з приводу того, яка колба краща: металева або скляна, і про те, якими принципами слід керуватися, здійснюючи вибір.

Якщо ви переміщуєтеся спокійно, без ризику пошкодити термос - на автомобілі, або просто носите його з собою на роботу, то краще вибирати термос зі скляною колбою. Вона гігієнічніша і тримає тепло не гірше, а, деякі стверджують, що краще, ніж колба з металу. Якщо ви любитель активного способу життя: походів, поїздок на велосипеді і тому подібне, або у вас така специфіка робочих умов, що можливі падіння і сильне трясіння термоса, то, звичайно ж, вам слід вибирати термос з металевою колбою.
Термоси можна використати не лише для збереження тепла, але і, навпаки, для збереження низько ї температури напою або їжі. Якщо термос якісний, то він повинен навіть через 24 години зберігати 50% первинної температури продукту. Якість збереження тепла на 30-40% залежить від того наскільки герметично закручується посудина. Ще один критерій, по якому можна судити про здібності термоса зберігати холод або тепло, - це його об'єм - чим більше, тим довше він зберігає температуру продукту.
Коли ви підете в крамницю вибирати термос, то, як це недивно, важливо понюхати термос. Якщо запах його неприємний – то це означає матеріали, з яких він виготовлений, не досить безпечні, і ваші продукти можуть також набути їх запаху і смаку. Якщо ви вибираєте термос зі скляною колбою, то переконаєтеся в тому, що колба добре закріплена, і захищена від ударів. Якщо колба закріплена погано, то прослужить вам такий виріб дуже короткий термін.

Коли ви вибираєте термос з металевою колбою з метою використання в екстремальних умовах, слід приділити увагу міцності корпусу. Річ у тому, що в термосах між колбою і корпусом створюється вакуум для збереження тепла. Якщо пошкодити корпус, то через тріщину в цей простір потрапить повітря і термос втратить свої властивості. Якщо ви є любителем заварювання трав, то це не те, що варто робити в металевих термосах, оскільки подібні процедури можуть викликати корозію металу. Для такої мети вам краще вибрати термос зі скляною колбою.

Після купівлі товару, або, якщо є можливість, до купівлі термос необхідно протестувати. Якщо ви налили в термос кріп, і через 10 хвилин корпус став теж гарячим – це неякісний товар. У якісного термоса корпус, або взагалі залишиться холодним, або нагріється зовсім трохи.
Якщо ви живете в Україні, і вам потрібний термос з металевою або зі скляною колбою то, ви можете купити його в нашому магазині в Харкові, або замовити доставку в будь-яку точку України.Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)